ZNAJDZIECIE NAS NA:

przyjemskiphoto@gmail.com
+48 791 500 046

Reportaż zaczęliśmy od przygotowań do ślubu. Na pierwszy ogień idzie Pan Młody i detale Państwa Młodych takie jak obrączki, bukiet ślubny, suknia ślubna czy też garnitur ślubny. Świadkowe, rodzice oraz część gości są już na miejscu. Spodnie i koszula jest, przy spinkach i muszce pomaga świadkowa, a z butami już sobie Paweł sam poradził.. He,he, nie żeby nie mógł dać sobie rady z inną garderobą. Po prostu tak ładniej wychodzi na zdjęciach. Atmosfera panowała bardzo na luzie. Po przygotowaniach Pana Młodego przeszliśmy do przygotowań Panny Młodej. Po chwili suknia założona i możemy kontynuować zdjęcia. Przy biżuterii ślubnej pomaga świadkowa. Na koniec kilka zdjęć grupowych i jedziemy do kościoła.Goście dotarli, Młoda Para również... “Kiedy wszyscy czekali na odpowiednią godzinę ślubu, można było zrobić jeszcze kilka luźnych zdjęć przed samą ceremonią."

Agata i Paweł przyrzekli sobie wierność, miłość i takie tam... ale żeby nie było, to akt małżeństwa lepiej przeczytać cały. Ślub przebiegł w bardzo radosnej atmosferze. Dzieci niosły obrączki. Było naprawdę uroczo. Po ślubie jeszcze kilka zdjęć przy składaniu życzeń i jedziemy na "wesele".

Witamy pięknie chlebem, solą i wódeczką Agatę i Pawła. Szampan dla gości i 100 lat dla Młodej Pary. Czas na pyszny ciepły posiłek.

Po uroczystym obiedzie nastał czas na pierwszy taniec w chmurach.  Wesele bardzo udane był pyszny tort, dzieci dobrze się bawiły. Goście i rodzina mieli czas by pogadać. Jak było? Sami zobaczcie, jest co oglądać.

Sesję ślubną zrealizowaliśmy klika dni po ślubie w malowniczym miejscu jakim jest Osada Karbówko w Elgiszewie. Dużo zieleni, stawy oraz stare chaty, które nadają klimatu temu miejscu.

 

 
 
 

 

Sala: 

Kośćiół:

Plener:

Ślub Agaty i Pawła
w Radzikach Dużych

Kościół pw. św. Katarzyny w Radzikach Dużych

Osada Karbówko