Ślub Agnieszki i Tomka 
na Ziemi Lubawskiej

Ślub Agnieszki i Tomka był pełen emocji. Usiądźcie wygodnie i przeczytajcie do końca :)

Z Agnieszką i Tomkiem przed samym ślubem się nie spotkaliśmy. Omówienie tego wyjątkowego dnia odbyło się poprzez rozmowę telefoniczną i facebooka. Reportaż ślubny zaczęliśmy z pominięciem przygotowań, taka była wola młodych. Przed mszą było to nasze pierwsze spotkanie.

Od samego początku dało się odczuć, że na naszej drodze pojawiły się osoby sympatyczne, wrażliwe.

Ceremonia przebiegała standardowo. Podprowadzenie pary młodej do ołtarza, przywitanie młodych oraz gości przez księdza. Pierwsze czytanie, psalm, ewangelia... Kazanie w pełni skierowane do młodych. 

Nadszedł najważniejszy moment w tym dniu - przysięga małżeńska.

Tomek, jako pierwszy składał przysięgę Agnieszce. Podczas wypowiadania słów: "... i że nie opuszczę cię aż do śmierci" stało się coś co zaskoczyło wszystkich - Tomek rozpłakał się jak małe dziecko. 

Kiedy byliśmy już na sali weselnej i była możliwość porozmawiania dopiero wtedy dowiedzieliśmy się, że Tomek pracuje na statku na  otwartym morzu i tylko klika tygodni w roku jest w domu. Stąd ten płacz, który towarzyszył mu podczas przysięgi. Wiedział bowiem, że za klika dni znów wyjedzie do pracy i nie będzie go przy ukochanej.

Sesja zdjęciowa odbyła się już na następny dzień po ceremonii zaślubin. Pomimo, że Aga i Tomek bawili gości weselnych do samego rana to już przed południem byli gotowi do sesji.

Sala: 

Kośćiół:

Plener:

Dj: 

Hotel Kalchem

Sanktuarium Maryjne w Boleszynie

DM Events by DJ Młody

Jezioro Bachotek

ZNAJDZIECIE NAS NA:

przyjemskiphoto@gmail.com
+48 791 500 046