Ślub Eweliny i Marka 
w Grudziądzu 

Ślub Eweliny i Marka odbył się w Grudziądzu, który położony jest na prawym malowniczym brzegu Wisły stanowiącym naturalną, zachodnią granicę ziemi chełmińskiej. Wiele razy mieliśmy przyjemność gościć w tym pięknym mieście. Każda uroczystość ślubna jest inna. Każda para planuje ten wyjątkowy dzień na swój sposób.

Z Eweliną i Markiem mieliśmy ustalony przebieg uroczystości na kilka miesięcy przed dniem zaślubin. My jako reporterzy ślubni staramy się młodym podpowiedzieć jak najwięcej o poszczególnych elementach uroczystości, tak aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. 

Sama ceremonia zaślubin w kościele była czymś wyjątkowym. Ślubu udzielił młodej parze zaprzyjaźniony kapłan, w szczególny sposób wygłosił kazanie, które było zbiorem dobrych rad na przetrwanie małżeństwa.

Plener ślubny mieliśmy zaplanowany w przepięknym miejscu, którym jest kamieniołom w Piechcinie. Krajobraz przypomina ten, który możemy zaobserwować w Chorwacji. Skały, groty oraz woda pozwalają na uchwycenie ciekawych i niepowtarzalnych kadrów.Miejscowość:  
Plener:

Grudziądz

Kamieniołom w Piechcinie

ZNAJDZIECIE NAS NA:

przyjemskiphoto@gmail.com
+48 791 500 046