Ślub Klaudii i Konrada 
w Zamku Bierzgłowskim

Poznajcie krótką opowieść o dwóch zakochanych w sobie osobach, które postanowiły związać się na całe życie. Przed Wami Klaudia oaza spokoju oraz Konrad z wiecznym uśmiechem na twarzy.

Był kwietniowy poranek kiedy na moim telefonie pojawił się nieznany numer telefonu. Odbieram... Odzywa się miły kobiecy głos: "Dzień dobry, ja dzwonię w sprawie fotografii i filmu  ślubnego. Jeszcze tego samego dnia spotkaliśmy się przy filiżance kawy aby omówić ich wyjątkowy dzień. 

Jak to zazwyczaj bywa zaczyna się wszystko od przygotowań. 

Kiedy przybyliśmy do domu młodych dało się odczuć delikatne poddenerwowanie :) Szybka kawa, rozmowa i pstryk... nagle całe ciśnienie z młodych zeszło. To co się dalej działo na przygotowaniach zobaczycie poniżej na fotografiach. Mnóstwo śmiechu ze strony Konrada i pełne skupienie u Klaudii.

Najbardziej pozostało nam w pamięci to, że młodzi jeszcze przed wyjazdem do kościoła szczerze podziękowali swoim kochanym rodzicom za cały trud wychowania oraz pomoc w przygotowaniu uroczystości ślubnej. Wszystko odbyło się bez całej otoczki, która towarzyszy podczas przyjęcia weselnego.

W kościele podczas przysięgi panowała na twarzach młodych pełna powaga. To w jaki sposób sobie złożyli przysięgę małżeńską świadczyło tylko i wyłącznie o tym, że to co sobie przysięgają, przysięgają sobie na całe życie.

Przyjęcie weselne odbyło się w przepięknym miejscu jakim jest Zamek Bierzgłowski  położony niedaleko Torunia.

Niespodzianką ze strony brata Pana Młodego były zimne ognie, przy których zebrali się wszyscy goście, a największą frajdę miały jak zwykle dzieci. 

Sesja zdjęciowa była zorganizowana podczas miesiąca miodowego, który młodzi postanowili spędzić nad Polskim morzem.

Pomysłem ze strony młodych była sesja na ruchomych wydmach w Łebie. Tak jak podczas przygotowań towarzyszyło nam mnóstwo śmiechu. Dzięki temu na twarzach Klaudii i Konrada nie było widać stresu przed obiektywem. Zachowanie ich było naturalne, nie było większego pozowania podczas wykonywania zdjęć. Perełką na zakończenie sesji był przepiękny zachód słońca dzięki czemu była możliwość wykonania bardzo kontrastowych fotografii.

 

Sala:

Kośćiół:

Plener: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

 

Zamek Bierzgłowski

Słowiński Park Narodowy (Wydmy w Łebie)

Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Męczenników Polskich w  Przysieku

ZNAJDZIECIE NAS NA:

przyjemskiphoto@gmail.com
+48 791 500 046