Osiemnaste urodziny, to symboliczna cezura w życiu młodego człowieka, to umowny początek dorosłego życia, moment otrzymania dowodu. Choć najczęściej młody człowiek jeszcze długi czas żyje jak do tej pory, razem z rodzicami i upłynie jeszcze sporo czasu nim w pełni się usamodzielni.  Osiemnaste urodziny są świetną okazją do spotkania się ze znajomymi i rodziną. Dziś  dużą popularnością cieszą się przyjęcia urodzinowe w lokalach. A skoro przyjęcie, urodziny, zabawa, tort,  prezenty, to warto to wszystko uwiecznić na pięknych fotografiach. Wykonane zdjęcia będą istotną pamiątką w rodzinnych albumach, tworząc kunsztownie opowiedzianą historię.
Pierwsze urodziny naszej pociechy stanowią powód do celebracji i radości. Jest to okazja, którą obchodzi się w gronie najbliższych. Dlatego roczek jest okazją warta uwiecznienia na fotografiach, które po latach można pokazać dziecku. Fotografie te będą nie zapomnianą pamiątką nie tylko dla rodziców ale również dla samego solenizanta.
Wykonuję reportaże okolicznościowe w większych miastach jak Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Inowrocław oraz w mniejszych miejscowościach jak Chełmno, Golub-Dobrzyń, Świecie, Chełmża.
OSIEMNASTKA BARTKA
OSIEMNASTA IZY
OSIEMNASTKA MIŁOSZA
OSIEMNASTKA ZUZI
OSIEMNATKA MARTY
OSIEMNASTKA KAROLINY
ROCZEK STASIA
POWRÓT DO GÓRY STRONY